Producent mebli Zamość

Produkujmy meble na wymiar w Zamościu, ale działamy również w innych miastach w Polsce

Od wielu lat zajmujemy się produkcją mebli na zamówienie. Pracujemy w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które udało nam się zdobyć, realizując zarówno małe, jak i duże projekty o różnym przeznaczeniu. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości mebli na wymiar i spełnianie potrzeba, a nawet marzeń naszych klientów. Stawiamy na kontakt z inwestorem i realizację indywidualnych potrzeb związanych z ergonomią oraz stylistyką wykonywanych przez nas mebli. Wszystkie czynności od projektu po produkcję wykonujemy w naszej pracowni oraz stolarni.

Dbałość o
szczegóły

Stylistyka wykonywanych przez nas mebli to bardzo ważny element. Zależy nam na tym, by całość spełniała oczekiwania klientów związane zarówno z wyglądem samych mebli, jak i całego pomierzenia, w którym są montowane.

Wykonanie pod
wymiar

Jedną z największych zalet zabudowy meblowej jest wykonanie pod wymiar. Projektowanie odbywa się z uwzględnieniem indywidualnych możliwości pomieszczenia oraz potrzeb inwestora, by całość współgrała ze sobą pod każdym względem.

Idealnie
dopasowane

Funkcjonalność to zupełna podstawa. Już na etapie wstępnego projektu, dbamy o to, by meble spełniały oczekiwania klientów, ale również były przyjemne w użytkowaniu. Istotnym elementem jest rozmieszczenie urządzeń oraz mediów.

Sprawdź jakie meble wykonujemy

Zobacz jakie meble jesteśmy w stanie wykonać i zapytaj o cenę


meble
kuchenne


meble
do sypialni

meble
do pokoju


szafy
i garderoby


meble
do biura


łóżka
na wymiar

Zrealizowane projekty

Wykonamy meble na wymiar dostosowane do Twoich potrzeb

Zobacz wszystkie

 Postaw na jakość !

Wykorzystujemy najnowsze technologie tylko renomowanych producentów

meble
kuchenne

szafy przesuwne
i garderoby

meble
do sypialni
meble
do pokoju
meble
do biura